loader image

Venkovní skateboarding pomalu ale jistě skončil, a už to vypadalo, že podzimní počasí definitivně nastolilo svou moc.

Naštěstí jsme toho na poslední chvíli využili, a počasí objednali tak, aby byla jen jedna přeháňka a pan podzim nás nechal odjet ještě poslední venkovní YOUNG BLOOD SKATE CONTEST OSTRAVA, který se konal v sobotu 20.10.2018. Do tohoto závodu se přihlásilo přes třicet riderů jak místních tak i z jiných měst jako např: Jablunkov, Bohumín, Komorní Lhotka, Frýdek Místek, Jistebník, Havířov, atd, a přihlásilo se také pět holčin, za což si zaslouží velký respekt. Během závodu se o důkladný hudební doprovod staral náš DJ REFLUX, a kdo měl hlad, určitě neodolal zajištěnému občerstvení v podobě dobrot od MUTANT FAST FOOD.

Závod se jel formou dvou kvalifikačních minutových jízd, a do semifinále se počítala samozřejmě ta lepší. Poté se jelo po minutce klasické semifinále a pak finále. Porota měla co dělat, aby vybrala ty nejlepší, jelikož kluci na to jak jsou mladí a jak dlouho někdo z nich teprve jezdí, tak už zabijí strašné vraždy. Po vyhlášení výsledků přišlo očekávané předání cen a díky čau babímu létu. Všem zúčastněným, sponzorům a partnerům moc děkujeme a vidíme se zase příští rok ještě v hojnějším počtu.

V kategorii ŠSO-tým- se umístili 3.místo-Aleš Kadula, 2.místo-Filip Bosák 1.místo-Luboš Hajnovič

Holky- 3.místo Viky Pinkasová, 2.místo-Verča Pholová, 1.místo-Terezka Kadulová

V kategorii randoom young bloods skaters- 5. místo- Seba Skalík, 4.místo-Jakub Rataj 3.místo-Patrik Pluháček  2.místo-Jirka Filatov  1.místo-Tomáš Tomiczek

Odkaz na video zde : https://www.youtube.com/watch?v=WE-x2PjyxSg&feature=youtu.be