loader image

NÁŠ KLUB

O klubu

  Skateboardový klub Ostrava byl založen roku 2020 za účelem sjednotit lidi z Ostravy a okolí, kteří mají rádi skateboarding a aktivity s tím spojené, aby to napomohlo k dalšímu rozvoji a podpoře tohoto olympijskeho sportu v našem městě a kraji. Počátky skateboardingu v Ostravě sahají až do roku 1982, kdy se v našem městě objevili první skateboardisté, kteří jsou součástí vývoje až dodnes. Naším cílem je rozvíjet skateboarding a aktivity s ním spojené v našem městě na sportovně závodní úrovni a podpořit především ale nejen mladou generaci snaživých a talentovaných sportovců.

  Vytvářet jim profesionální podmínky, které jsou srovnatelné s celosvětovou úrovní. V rámci našeho klubu také funguje profi skateboardová akademie-skate škola, která ve svých řadách vychovává mladé nadějné sportovce s disciplínou a možností vypracovat se až do České skateboardové reprezentace. Skate akademie-skate škola probíhá pouze pod profesionálním vedením certifikovaných trenérů.

Účast v našem klubu zahrnuje také spoustu členských výhod. Chcete-li se také stát jedním z nás a využívat např: tréninky, skate akademii- skate školu, účastnit se významných závodů a akcí, využívat sponzoring jezdců a mnoho dalšího…, tak se registrujte přes formulář níže.

Registrace do klubu

Přidejte se k nám a staňte se také součástí  naší disciplinované organizace, která se stará o vývoj a chod skateboardingu v Ostravě a jejím okolí na sportovně závodní úrovni.  Můžete se s námi zapojit do různých projektů a využít i spousty členských výhod.

Do formuláře níže vyplňte své identifikační údaje. Po registraci Vám příjde oznamovací Email s podrobnostmi spojenými s členstvím v našem klubu. *V případě že Vám není 18 let potvrdťe pod formulářem souhlas zákonného zástupce a následně do formuláře vyplňte i jeho jméno, příjmení a kontakt.

Přihláška

do SKATE KLUB Ostrava z. s .

Sekce pro členy

Sledujte nás na sociálních sítích