loader image

NÁŠ KLUB

O klubu

 c

První skateboardový klub v našem kraji byl založen v Ostravě roku 1998, kdy také vznikl první prvotřídní dřevěný skatepark, kde také započal masivní rozvoj této komunity. Díky nadprůměrným podmínkám pro tento sport se zde začali potkávat sportovci z různých koutů celé ČR a začala tak vznikat všudy přítomná komunita mladých nadějných sportovců. Se stále větším zájmem a navyšováním nově příchozích zájemců o skateboarding se zde také začali pořádat první menší lokální závody a poté také první profesionální velké závody s názvem Český skateboardový pohár (ČSP). V návaznosti na zájem o tento sport jak u nás, tak také v celé ČR a zkušenostem ze zahraničí jsme se v roce 2012 rozhodli vyměnit dřevěný skatepark za betonový, který již vyhovuje normám i pro celosvětová měřítka. Avšak roku 2020 jsme se osamostatnili jako zájmový spolek pod názvem SKATE KLUB Ostrava. Našim účelem je neustále vytvářet a zdokonalovat podmínky pro tento olympijský sport a podpořit tak nejen mladou generaci začínajících sportovců ale také pokročilejší skateboardisty. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru pravidelně provozujeme a dále rozvíjíme veškeré skateboardové aktivity v našem  městě a okolí  jako jsou: skateboardová škola, skate akademie, skateboardové závody, vytváření nových míst pro skateboarding či různé volnočasové aktivity.

 

Účast v našem klubu zahrnuje také spoustu členských výhod. Chcete-li se stát jedním z těch, kteří pomáhají rozvíjet skateboarding v našem městě a využívat např: tréninky klubu s profi trenéry, zimní indoor tréninky v hale, skateboardovou akademii, skateboardovou školu, účast na významných akcích a závodech, sponzoring jezdců a mnoho dalšího…, tak se registrujte přes formulář níže.

Registrace do klubu

Přidejte se k nám a staňte se také součástí  naší disciplinované organizace, která se stará o vývoj a chod skateboardingu v Ostravě a jejím okolí na sportovně závodní úrovni.  Můžete se s námi zapojit do různých projektů a využít i spousty členských výhod.

Do formuláře níže vyplňte své identifikační údaje. Po registraci Vám příjde oznamovací Email s podrobnostmi spojenými s členstvím v našem klubu. *V případě že Vám není 18 let potvrdťe pod formulářem souhlas zákonného zástupce a následně do formuláře vyplňte i jeho jméno, příjmení a kontakt.

Přihláška

do SKATE KLUB Ostrava z. s .

Sekce pro členy

Sledujte nás na sociálních sítích