loader image

NÁŠ KLUB

O klubu

První skateboardový klub v našem kraji byl založen v Ostravě roku 1998, kdy také vznikl první prvotřídní dřevěný skatepark, kde také započal masivní rozvoj této komunity. Díky nadprůměrným podmínkám pro tento sport se zde začali potkávat sportovci z různých koutů celé ČR a začala tak vznikat všudy přítomná komunita mladých nadějných sportovců. Se stále větším zájmem a navyšováním nově příchozích zájemců o skateboarding se zde také začali pořádat první menší lokální závody a poté také první profesionální velké závody s názvem Český skateboardový pohár (ČSP). V návaznosti na zájem o tento sport jak u nás, tak také v celé ČR a zkušenostem ze zahraničí jsme se v roce 2012 rozhodli vyměnit dřevěný skatepark za betonový, který již vyhovuje normám i pro celosvětová měřítka. Avšak roku 2020 jsme se osamostatnili jako zájmový spolek pod názvem SKATE KLUB Ostrava. Našim cílem je podpořit především ale nejen mladou generaci sportovců a rozvíjet veškeré skateboardové aktivity v našem městě a širokém okolí  jako jsou skateboardové závody, skateboardová škola, vytváření nových míst pro skateboarding či různé volnočasové aktivity.

 

Účast v našem klubu zahrnuje také spoustu členských výhod. Chcete-li se také stát jedním z nás a využívat např: tréninky, skate akademii- skate školu, účastnit se významných závodů a akcí, využívat sponzoring jezdců a mnoho dalšího…, tak se registrujte přes formulář níže.

Registrace do klubu

Přidejte se k nám a staňte se také součástí  naší disciplinované organizace, která se stará o vývoj a chod skateboardingu v Ostravě a jejím okolí na sportovně závodní úrovni.  Můžete se s námi zapojit do různých projektů a využít i spousty členských výhod.

Do formuláře níže vyplňte své identifikační údaje. Po registraci Vám příjde oznamovací Email s podrobnostmi spojenými s členstvím v našem klubu. *V případě že Vám není 18 let potvrdťe pod formulářem souhlas zákonného zástupce a následně do formuláře vyplňte i jeho jméno, příjmení a kontakt.

Přihláška

do SKATE KLUB Ostrava z. s .

Sekce pro členy

Sledujte nás na sociálních sítích