loader image

Nenechte si ujít našlapanou zastávku Českého skateboardového poháru, který jsme pro Vás připravili a po menší pauze se opět vrací do města Ostrava, a konkrétně se závod uskuteční v hlavním betonovém království v Porubě. Můžete se tak těšit na účasti předních jezdců z mnoha koutů republiky, kteří  také sebou přivezou brutální nálož skateboardingu a bude určitě na co koukat. Pojedou se tyto skate disciplíny- street a Bowl + best trick contest .

Začátek dne bude patřit velmi důležité části skateboardingu, a to všem začínajícím skejtrům a skejťačkám, pro které zde bude ZDARMA škola skateboardingu a k dispozici Vám zde bude náš zkušený lektor Martin. Ten bude připraven pomoci všem těm, kteří si vůbec neví rady, mají zájem se naučit základy skateboardingu, techniku, jak na závod, triky, nebo si to jen tak vyzkoušet.

Jako první otevře závod  mladá nadějná generace skateboardistů také z různých koutů Čr ,a jejich závod se nazývá ČSP/Day for kids 2018

Další část dne bude patřit profíkům jak na streetu tak v bowlu, kteří se skateboardingem také živí, a opravdu to bude velká podívaná v podobě salby brutálně těžkých triků, na které se všichni moc těšíme.

Tímto Vás všechny srdečně zveme na Český skateboardový pohár v Ostravě-Porubě

a těšíme se na vaší hojnou účast jak v disciplínách tak v hledišti.

Vidíme se v Sobotu 21.7.2018 Bude to velké!!!Díky čau