loader image

Dnes 7.4 2020 jsou s plnou platností uvolněná opatření nařízení vlády na venkovní sportoviště a sportovní aktivity venku. Sportovci nemusí nově mít při sportování roušky (ale dbáme na zdraví všech a proto roušky doporučujeme) a je možno provozovat sportovní aktivity na těchto venkovních sportovištích. Už nyní je možno se přihlašovat na kurzy a letní příměstské tábory. Místa na individuální kurzy se nám od dnešního rána začínají velmi rychle plnit, tak si pospěšte a rezervujte u nás také své termíny.  Vaše SKATE ŠKOLA A SKATEBOARD TÝM OSTRAVA/MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Pro více informací o individuálních kurzech a příměstských táborech nás kontaktuje na : info@skolaskateboardinguostrava.cz , nebo vpravo nahoře v sekci kontakt najdete informační dotazník pro vaše dotazy, které obratem zodpovíme. Těšíme se na  Vás tým skolaskateboardinguostrava.cz/moravskoslezskýkraj

Určitě sledujte také naše sociální sítě Facebook a Instagram v odkazech níže

www.facebook.com/www.skolaskateboardinguostrava.cz

www.instagram.com/skola_skateboardingu_ostrava