loader image

    

  

První závody DFK 2017 na podporu mladé skateboardové generace vypukly v našem hlavním městě Praha,a samozřejmě se budou také v tomto roce  konat po celé ČR. Jako další zastávkou DFK bude Ostravský a zároveň největší skatepark nejen v Moravskoslezském kraji,kdy celé dopoledne od 9:00 až do 13:00 bude věnováno důležité části, a to budoucí generaci skateboardingu.Jako hlavní náplní tohoto dopoledne bude připraven závod pro tyto začínající jezdce od 6-14 let s obrovskou náloží věcných cen a startovným 0,-

Poté co prcci odjedou svůj závod,vypukne od 13:00 velkolepá podívaná v podobě závodu mezi týmy skateshopů s názvem VANS SHOP RIOT který se také koná nejen po celé ČR. Zároveň se také pojede závod o nejlepší trik NIXON BEST TRICK CONTEST ve kterém uvidíte padat neskutečné triky.

Mimo to se budou po dobu závodů konat různé soutěže, a také se pojede populární DEATH RACE kde ve všech těchto disciplínách můžete vyhrát věcné ceny nebo cash.Máte se na co těšit !!!