loader image

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak už možná dobře víte, skateboarding se jako sport za poslední léta hodně vypracoval a zviditelnil díky jeho podpoře na profesionální úrovni jak ve světě, tak i od nás v krajích a městech . A to zejména díky své náročnosti, kreativnosti a disciplíně, kterou skateboarding nabízí a je o něj velký zájem. To potvrzuje fakt, že v roce 2021 se svět skateboardingu zapíše pro společnost na sportovně reprezentativní úrovni a to přímo na letních olympijských hrách v Tokiu.

 

 

 

 

 

 

Oficiálně se tedy skateboarding stává olympijským sportem. Doba jde celkově ve všem dopředu a to i samozřejmě v oblastech moderních sportů, které mají potenciál a budoucnost.  Skateboarding vždy měl a má tyto parametry odjakživa, jen to chtělo svůj čas 🙂  Pro naše členy, nové tým jezdce a talenty se také do budoucna otevírá možnost, vypracovat se u nás v Moravskoslezském kraji- na lekcích a trénincích systematickým tempem až třeba k tomu pomyslnému maximu jako je olympiáda, která má samozřejmě již pár našich předních zástupců kraje- jmenovitě např: Honza Navrátil, Eric Tacina + další české špičky ,   nebo se stát profesionálním skateboardistou- kariéra, jako již pár našich předních členů. Ano tak to funguje a i takové máme možnosti pro dnešní sportovce, děti, mládež a dospívající v našich týmech.

 

 

 

 

 

 

 

Nyní nabíráme jak úplné začátečníky co si to chtějí pouze vyzkoušet, tak i pokročilé jezdce a talenty, kteří se chtějí posunout a překonávat své možnosti + mít hned od začátků naší plnou podporu. Jsme profíci ve svém  oboru, kde se aktivně pohybujeme přes 20 let.  Jako hlavní zástupci kraje Moravskoslezského, vytváříme pro tento sport a jeho budoucí i stávající sportovce profesionální prostředí a zázemí s oficiálními skate týmy, bez kterých se např. není možno posunout  dále do vyšších soutěží a stát se i profíkem.  Naše hesla jsou: morálka, tréninky  disciplína, výsledky, podpora, radost, budoucnost. Pokud by jste chtěli tento olympijský sport vyzkoušet a naučit se nějaké základy či triky rychlostí blesku pod dozorem profesionálního trenéra, a třeba se po naučení pár základů nebo triků zapojit i do našeho skate týmu, neváhejte nás kontaktovat na: info@skolaskateboardinguostrava.cz , kde můžete zjistit vše potřebné k přihlášce na kurzy, lekce a tréninky skateboardingu. Pro ukázku můžete také navštívit naše webovky www.skolaskateboardinguostrava.cz nebo sociální sítě Facebook a Instagram