loader image

Kluci z Fiveramps Skateparks mají na svědomí další opravdu luxusní plazu na Karolínce, kde jsme společně s městem Karolínka 6.10.2018 slavnostně  tuto plazu otevírali a za vydařeného počasí uspořádali skate contest, kterého se zúčastnili také mimo kluků s týmu naše dvě týmové jezdkyně Alča a Verča. Závod byl rozdělen do dvou disciplín street a i bowl + best trick contest. O muziku se staral Dj Marthy a občestvení bylo zajištěno v podobě tradičního českého všemi milovaného guláše a tortil. Mezitím co probíhal závod, jste mohli vyhrát skate boty Vans, v soutěži kdo nejrychleji zaváže tkaničku na botě v nadlidské velikosti. Gratulujeme všem vítězům, a děkujeme všem zúčastněným a sponzorům za podporu. Vidíme se příští rok

Zde odkaz na video – https://www.youtube.com/watch?v=Qqyew_41OJo