loader image

V sobotu 27.5.2017 proběhli v Ostravském Fiverampsskateparku v pořadí již druhé závody na podporu začínající a pokročilé skateboardové generace,které pořádáme nejen v Ostravě,ale také po celé ČR. Závod byl rozdělen do dvou kategorií, a zůčastnilo se celkem 29 riderů kteří si to opět rozdali o věcné ceny od našich sponzorů v hodnotě 15.000,-Kč.Jsou jimi: Ostrava-poruba,Školaskateboardinguostrava,Českáasociaceskateboardingu,Krchoff Skate,FiverampsSkateparks,PicnicSkateshop,BlackMeadow,Ambassadosrs,FidyWood,Webimex,Skaterock,Majáles,Stavovskáuniestudentů.

Od samého rána jste se mohli dozvědět něco o současné skate scéně a i něco z historie Ostravského skateboardingu., -pomocí mikrofonového doprovodného workshopu, a následném předvedení základních technik a triků v praxi,-které se také od 10:00do11:30 mohli všichni zdarma s našim profi lektorem naučit.Další co jsi všichni mohli vyzkoušet byl oblíbený balance board na cvičení rovnováhy, a soutěž o co nejrychleji sestrojený komplet na čas.Závodem nás doprovázel svýma hudebníma peckama DJ Distrikt a občerstvit jste se mohli v našem stánku s jídlem a pitím.Sk8parkcontest probíhal ve formě jízd,kdy měl každý rider na svou jízdu přesně minutu.

V kategorii začátečníků od 6-14 let,se nejlépe umístil 11 letý Petr Stonavský z Frýdku-Místku.

V pokročilé kategorii od 15 let+,se nejlépe umístil domácí 17 letý zabiják Jakub Rataj,a svými triky ovládl celý závod.

Výsledky začátečníci: 1.Petr Stonavský 11 let, F-M                                                                                                                                                                                                         2.Aleš Kadula 13 let,Velká Polom                                                                                                                                                                                                 3.Vojta Heinz 12 let, Ov

Výsledky pokročilí: 1.Jakub Rataj 17 let, Ov                                                                                                                                                                                                                2.Daniel Dujsík 23 let, Ov                                                                                                                                                                                                            3.Patrik Pluháček 12 let, F-M