loader image

Jak všichni dobře víte,Sk8park contest který měl původně proběhnout 22.4.2017,se díky nepřízni počasí odložil právě na 27.5.2017!!!

Dopoledne od 10:00-12:00 budou probíhat lekce skateboardingu pod vedením zkušených profi instruktorů zdarma,a to nejen pro úplné začátečníky,ale i pro pokročilé jezdce,nebo pro ty,co si to chtějí jen vyzkoušet.Pokud nemáte skateboard a chrániče včetně helmy,nic se neděje vše Vám zdarma zapůjčíme.

Od 12:00 se bude konat závod se startovným 0,- a věcnými cenami za 15.000,- ve formě minutové jízdy ve třech kategoriích: začátečníci:6-14let,-pokročilí:15 a výše let,-sponzorovaní.Samozřejmě vše se rozdělí dle počtu přihlášených jezdců a jezdkyň.Dále proběhne i best trick contest o nejtěžší trik na porotou určené překážce.Dle přání proběhne i populární Deathrace.

Mimo závod budou také probíhat oblíbené soutěže jakou jsou:poskládej si svého skejta na čas,udrž co nejdéle rovnováhu na balanceboardu,nebo můžete navštívit naše picnic stánky se skate vybavením,nebo ručně vyráběnými předměty právě ze zbytků zlomených skate desek jako jsou např: náušnice,klíčenky,náramky,prstýnky,přívěsky,nebo také naše grill mastry ve stánku s občerstvením kteří se tu o Vás budou starat po celý den.

Tímto Vás všechny zveme na tuto akci mířenou na důležitou podporu začínajících jezdců a budoucnost skateboardingu nejen v Ostravě.

Těšíme se na Vás tým ŠSO  20170527_artwork_final