loader image

Chtěli by jste si vyzkoušet jeden z olympijských sportů a naučit se tak jezdit  na skateboardu a nevíte jak na to?, bojíte se? nemáte svůj skateboard? stydíte se či jste zkrátka chytří a chcete si nechat poradit od odborníků?….

nebo i přesto už nějakou chvíli jezdíte a chcete se dále rychlým ale přitom kvalitním tempem zdokonalovat, naučit se těžší triky a vychytávky+ se třeba  zařadit do našeho oficiálního Moravskoslezského skate týmu?  Ale stále nevíš jak na to nebo to prostě nejde i přes intenzivní zkoušení?

Není se čemu divit, není to jen tak lehké jak se zdá, tak jak stejně není lehké se dnes dostat do jakéhokoli oficiálního skate týmu s nejlepšími podmínkami a trenéry v ČR všeobecně.

Je totiž třeba dodržet pár pravidel a důležitých posloupných a na sebe navazujících technik a triků, což mnoho začínajících jezdců(samouků) nezná, neví nebo podceňují a tím pádem pak vzniká problém s učením se právě již zmiňovaných těžších technik a triků. To pak platí i u osobního posunu a rychlostí rozvoje svých schopností, které logicky přichází dlouhým a pomalým tempem nebo vůbec.

 

Nezoufejte!

 

Máme pro Vás připraveny jako jediní v ČR osobní instruktážní videa vytvořená speciálně na míru bod po bodě přesně pro Vás, dle Vašich  dotazů a požadavků na základní techniky, ale i na požadavky těžších triků a vychytávek, od těch nejzkušenějších profi trenérů v ČR.

 

 Nudíš se?, a chceš se vzdělávat a zabavit  v této koronové situaci a být napřed před ostatními a už nyní si ZDARMA vyzkoušet prověřený a certifikovaný systém online výuky naší skate školy? kterou si samozřejmě můžeš hned v praxi vyzkoušet před domem?  Zkus prvně mrknout na náš Fb a Instagram, kde můžeš vidět naše tréninky, lekce a kurzy přímo v praxi.

 

Našim cílem je samozřejmě děti a mládež právě dostat z gaučů, od mobilů a počítačů a proto jim nyní dočasně nabízíme tento online program teorie , který si mohou zatím než opět začnou fyzické kurzy a tréninky v našem moderním skateparku,  vyzkoušet díky naší online/live instruktáže na zahradě před domem, nebo po cestě do obchodu či při venčení domácího mazlíčka nebo procházce.  

Tímto kvalitním dočasným online/live režimem teorie skateboardingu,  Vám samozřejmě napomůžeme a garantujeme rychlejší fyzickou realizaci učení se právě nových nebo již rozdělaných triků v praxi a to jak u samouků tak i pokročilejších jezdců. 

Pokud máte zájem zdokonalit přípravu na praktický kurz moderní online metodou, kterou používáme jako jediní v ČR, neváhejte nás kontaktovat na :  info@skolaskateboardinguostrava.cz , kde se dozvíte více informací o přihlášce. Těšíme se na Vás