loader image

 

Velké letní prázdniny pro školáky se blíží a začínáte již přemýšlet kam poslat své děti na prázdniny za zábavou, ale třeba i mimo prázdniny?  Jak je zabavit a odprostit od počítačů, tabletů, mobilů k nějaké smysluplné sportovní aktivitě s nejmodernějším zázemím a podporou? Možností je mnoho, ale prvně se zeptejte svých dětí, jestli by chtěli vyzkoušet jak se jezdí na skateboardu a naučit se pod dozorem těch nejlepších profi trenérů z ČR ve svém oboru pár základních technik, vychytávek a triků. Po absolvování kurzu a projevení značného zájmu nebo talentu , je možno a nabízíme u nás dále trénovat v oficiálním Moravskoslezském skate týmu s různými výhodami a podporou sponzoringu našich jezdců na profi úrovni. 

Co je určitě třeba z radostí připomenout je historický fakt, že skateboarding se v roce 2021 stává uznávaným světovým olympijským sportem, kde máme samozřejmě také své přední zástupce kraje, a bude poprvé veřejnosti představen na letních olympijských hrách v Tokiu 2021. Tímto krásným přelomem v historii tohoto sportu se také otevírají nové možnosti a podmínky pro naše tým jezdce a to jak pokročilejší tak i nově začátečnické jak je již uvedeno výše.

Na tento kurz nebo příměstský tábor je možno se kdykoliv přihlásit i mimo velké letní prázdniny a je možno si vybrat termín, který vyhovuje Vám. Tento sportovní kurz je vedený opravdovými profesionály ve svém oboru, kteří se tomuto sportu věnují již přes 20 let a mají za sebou obrovské zkušenosti, které rádi předají novým zájemcům o tento sport v devíti hodinách. Na kurz je v případě, že nemáte správnou sportovní výbavu (důležité) možno zapůjčit v rámci kurzu nebo příměstského tábora výbavu zdarma a zůstat na sportovišti pod dohledem našich profi trenérů do zavíracích hodin což preferujeme i z vlastního zájmu jezdců/jezdkyň.

Jednorázový balíček kurzu nebo příměstského tábora obsahuje:

 – 6 dní / celkem 9 h  

-vstup do areálu ZDARMA

-pokud nemáte svůj vyhovující skateboardový komplet a ochranné pomůcky, rádi ZDARMA zapůjčíme

-první lekci ZDARMA

-zapůjčení sportovní vyhovující výbavy ZDARMA i po skončení lekce trvající 1,5 H až do zavíracích hodin areálu

-DOHLED našich trenérů na účastníky do zavíracích hodin areálu 19:00

-pitný režim,

-svačina, 

-možnost zařadit se do oficiálního Moravskoslezského skate týmu

-možnost u nás pořídit dle přesných parametrů jezdce/jezdkyně kvalitní sportovní výbavu za zvýhodněné ceny v rámci účasti kurzu či tábora

-a mnoho dalšího… 

 -Pro více informací o přihlášce na KURZY nebo PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY nás neváhejte kontaktovat na našem E-mailu, který naleznete v sekci KONTAKT vpravo nahoře

Těšíme se na vás