VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ AKCE 

VÍŠ O NĚKOM KDO CHCE ZAČÍT JEZDIT NA SKATEBOARDU NEBO UŽ ZAČAL, A NEVÍ SI RADY NEBO MU TENTO OLYMPIJSKÝ SPORT PŘIPADÁ PŘÍLIŠ TĚŽKÝ A UČÍ SE TRIKY POMALU,TRÁPÍ SE? NEBO JSI TO PRÁVĚ TY SÁM/SAMA? NEZOUFEJTE!
PŘIHLAŠ HO/JI NEBO PŘIHLAS SE SÁM/SAMA K NÁM DO TÝMU NA TRÉNINKY A LEKCE. NAŠE ŠKOLA SKATEBOARDINGU MÁ ZKUŠENÉ LÉTA PRAXÍ PROVĚŘENÉ A CERTIFIKOVANÉ TRENÉRY, KTEŘÍ PŘISTUPUJÍ KE VŠEM AŤ UŽ ZAČÁTEČNÍKŮM NEBO POKROČILEJŠÍM JEZDCŮM/JEZDKYNÍM PROFESIONÁLNÍM A INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM, KDY SE UČÍME VŠE OD ZÁKLADNÍCH TECHNIK A POSTOJŮ AŽ PO TĚŽŠÍ TRIKY JAKO JSOU NAPŘ: FLIPY, GRINDY,SLIDY DLE JEJICH DOVEDNOSTÍ. NYNÍ OD 17.12.2018 PLATNÁ MĚSÍČNÍ SLEVA AŽ DO KONCE LEDNA 2019, PRO NOVÉ ČLENY- 20% DOLŮ Z CENY HLAVNÍHO KURZOVNÉHO + VÝHODY: PŮJČOVNA A SPONZORING V CENĚ ZDARMA. VEŠKERÉ INFO NA: info@skolaskateboardinguostrava, a přihlašovací formulář naleznete na našem webu www.skolaskateboardinguostrava.cz